SVATEBNÍ HOSTINY

Oslavte své „ano“ v útulném prostředí naší restaurace Slezská Krčma v Třinci a prožijte s námi svůj svatební den. Postaráme se o to, abyste se během své oslavy nemuseli už o nic starat.Pomůžeme Vám vymyslet svatební menu, zajistíme svatební květinovou výzdobu, dort… Prostě vše, co vám zpříjemní svatební den.

Připravíme pro vás spolu s aranžéry a floristy slavnostně nazdobenou „Slezskou jizbu“ – salónek s kapacitou 40 hostů a místem pro tančení. K dispozici je také obrovská letní terasa. Pokud budete chtít prožít svůj svatební den pouze v kruhu svých nejbližších, domluvíme se na uzavření celé restaurace.

Svatební menu spolu sestavíme předem, dle vaší chuti. Pokud v našem jídelníčku nenajdete svůj oblíbený pokrm, rádi vám jej připravíme. Maso a ryby odebíráme vždy čerstvé od lokálních dodavatelů a zabijačkové speciality pro vás připravuje řezník František z rodinného Řeznictví U Františka v Třinci. Na přání vám zajistíme koláče, zákusky, dorty a jiné cukrovinky ze spřátelené domácí pekárny.

Ke svatební oslavě patří také bar se širokou nabídkou alkoholických i nealkoholických nápojů, s láskou natočené pivo Bernard nebo výborná italská káva Lucaffé.

Usměvavý a ochotný personál se postará o to, aby váš svatební den ve Slezské Krčmě v Třinci byl nezapomenutelným zážitkem jak pro vás, tak pro vaše milé svatebčany. Na zdraví novomanželů!

Máme připraveno sál pro 40 hostů s kulatými nebo hranatými stoly zahradní posezení pro až 120 osob menu sestavené dle vaší chuti teplý i studený bufet alko i nealko nápoje ozvučení sálu pro reprodukovanou hudbu plochou obrazovku s úhlopříčkou 130 cm usměvavý personál

Na přání zajistíme cukrářské výrobky (dorty, zákusky, koláče) z domácí pekárničky vaše oblíbené pokrmy, které jste v našem jídelníčku nenašli pomoc se zajištěním hudební produkce vše, co vás napadne a bude v našich silách zařídit