Vaříme hezky slezsky

Útulný interiér, klidná zahrádka, idylické prostředí lesoparku a to nejlepší ze slezské, moravské i české kuchyně. Taková je naše restaurace Slezská Krčma v Třinci.

Vaříme hezky slezsky, ale umíme i steaky. Poctivé porce a chuť jako od maminky je to, co nás v Třinci odlišuje. Pravidelně pro vás připravujeme nabídku jak denního obědového menu, tak i specialit z čerstvých sezónních surovin.

Maso a ryby odebíráme vždy čerstvé od lokálních dodavatelů a zabijačkové speciality pro vás připravuje řezník František z rodinného Řeznictví U Františka v Třinci.

Pro vaše nerušené posezení máme připravenou restauraci a „Slezskou jizbu“, která pro potřeby oslav a večírků pojme až 40 osob. Naše letní terasa s markýzou nabízí až 120 míst k sezení.

Celá restaurace je bezbariérová s přístupem z terasy. Našim hostům je vyhrazeno 10 parkovacích míst před restaurací včetně jednoho místa pro vozíčkáře a stojanu na vaše kola.

Přijďte si vychutnat naše speciality, polední menu, večeři nebo s námi oslavte svou významnou životní událost. Těšíme se na vaši návštěvu.