OSLAVY NAROZENIN A VEČÍRKY

Vždy je co oslavovat a každý důvod k setkávání je dobrý.

Oslavte u nás narozeniny, uspořádejte dětskou party, maturitní večírek nebo třídní sraz. Naše stylová restaurace Slezská Krčma v Třinci na okraji lesoparku vám poskytne ideální podmínky pro vaši slavnost.

Čekat na vás bude vyzdobený sál – Slezská jizba – s kapacitou 40 hostů a místem pro tančení a obrovská letní zahrada. A pokud vás bude víc, domluvíme se na uzavření celé restaurace, abyste si svou soukromou oslavu užili pouze v kruhu svých nejbližších.

Slavnostní menu vám sestavíme dle vaší chuti. Rádi vám připravíme i vaše oblíbené pokrmy, které jste třeba v jídelníčku naší restaurace nenašli. Vaříme pouze z čerstvých surovin od našich lokálních podbeskydských dodavatelů. Na přání vám zajistíme dorty, zákusky, koláče a jiné cukrovinky z domácí pekárny.

K dobrému jídlu patří i dobře vychlazené pivo Bernard. Šálek čerstvé kávy je to, co mnozí z nás potřebují, aby mohli s energií začít den. Tak přivoňte a vychutnejte si naše Lucaffé.

Samozřejmostí je pak ochotná a usměvavá obsluha, která se postará o to, abyste si své jubileum, dětskou party, maturitní večírek, třídní sraz nebo jakoukoliv jinou oslavu v naší restauraci Slezská Krčma pořádně užili.

Máme připraveno sál pro 40 hostů s kulatými nebo hranatými stoly zahradní posezení pro až 120 osob menu sestavené dle vaší chuti teplý i studený bufet alko i nealko nápoje ozvučení sálu pro reprodukovanou hudbu plochou obrazovku s úhlopříčkou 130 cm usměvavý personál

Na přání zajistíme cukrářské výrobky (dorty, zákusky, koláče) z domácí pekárničky vaše oblíbené pokrmy, které jste v našem jídelníčku nenašli pomoc se zajištěním hudební produkce vše, co vás napadne a bude v našich silách zařídit