FIREMNÍ AKCE A VEČÍRKY

Organizujete školení, obchodní jednání nebo večírek pro vaši firmu? V naší stylové restauraci Slezská Krčma na okraji lesoparku v Třinci najdete ideální podmínky pro vaši firemní akci.

Máme pro vás k dispozici klimatizovanou „Slezskou jizbu“ s kapacitou 40 hostů, plochou obrazovkou a ozvučovací technikou. Využít můžete také letní terasu. A pokud vás bude víc, domluvíme se na uzavření celé restaurace.

Ke každé obchodní schůzce patří i šálek kvalitní italské kávy, u nás oblíbené značky LUCAFFÉ. Po jednání nebo během firemního večírku pak pro uvolnění přijde vhod dobře vychlazené pivo Bernard a široký výběr dalších alkoholických i nealkoholických nápojů.

Menu vám ochotně pomůžeme sestavit dle chuti. Vaříme vždy jen z čerstvých surovin od našich lokálních dodavatelů. Rádi vám také zajistíme cukrovinky (dorty, zákusky, koláče) z naší spřátelené domácí pekárny.

Ochotný a usměvavý personál naší restaurace Slezská Krčma v Třinci se postará o to, abyste se během vašeho školení, obchodního jednání nebo firemního večírku nemuseli už o nic starat.

Máme připraveno sál pro 40 hostů s kulatými nebo hranatými stoly zahradní posezení pro až 120 osob menu sestavené dle vaší chuti teplý i studený bufet alko i nealko nápoje ozvučení sálu plochou obrazovku s úhlopříčkou 130 cm usměvavý personál

Na přání zajistíme cukrářské výrobky (dorty, zákusky, koláče) z domácí pekárničky vaše oblíbené pokrmy, které jste v našem jídelníčku nenašli pomoc se zajištěním hudební produkce vše, co vás napadne a bude v našich silách zařídit