• Gotujemy po śląsku, ale steki też mamy świetne. Uczciwe porcje i smak jak u mamy to jest to, co nas w Trzyńcu wyróżnia. Regularnie przygotowujemy pyszne menu obiadowe oraz specjały ze świeżych sezonowych surowców.

  Mięso i ryby dostarczają nam sprawdzeni lokalni dostawcy, a wyroby z tucznika przygotowuje dla nas rzeźnik Franciszek z rodzinnej rzeźni Řeznictví u Františka w Trzyńcu.

  Do spokojnego posiedzenia zachęca salka dla niepalaczy „Slezská jizba“, częśc dla palących oraz ogródek, który pomieści do 120 osób.

  Wpadnij na obiad, kolację albo uczci u nas ważne wydarzenie życiowe. Cieszymy się na Twoją wizytę.

  POKAŻ MENU ZAREZERWUJ STOLIK
 • quote

  Restaurace je trošku zastrčená, ale byli jsme v Třinci poprvé a našli ji v pohodě podle map v mobilu. Jídlo vynikající, pstruh na grilu a vepřová panenka excelentní, játrové knedlíčky jedna báseň. Milá a rychlá obsluha, samé mladé usměvavé servírky, příjemný stylový interiér. Příznivé ceny. Jednoznačně doporučujeme. Při příští návštěvě Třince víme, kam půjdeme zase na oběd.

  Tomáš Kovařík, Google+

 • quote

  Zdecydowanie dobre jedzenie (wino i gęsina świetne) i ciekawy klimat. Miła obsługa. Wnętrze jest zaskoczeniem po spojrzeniu na bryłę i lokalizację budynku.

  Przemysław Adam Koperski, Facebook

 • quote

  Naprostá spokojenost... Jídlo, na které se vždy těším, personál se příjemně usmívá, vystupuje, ochotně odpovídá na dotazy... Můžu jen doporučit.

  Lukáš Boruta, Zomato

 • quote

  Restaurace je trochu schovaná, ale na příjemném místě a věčně plná. Velký výběr z jídelníčku. Jídlo je vynikající a obsluha velmi příjemná a ochotná. Všem doporučuju!

  Shar Kunz, Google+

 • quote

  Přišli jsme s manželkou na doporučení známého a můžeme doporučit dál. Slavili jsme výročí svatby a dle mých požadavků a možností restaurace nám nachystali krásně nazdobený stůl, příjemnou atmosféru a báječné jídlo. Děkujeme.

  Majkl Krupec, Facebook

 • quote

  Restaurace na perfektní úrovni, jídla jsou vesměs opravdu poctivě udělaná. Restaurace obsahuje pro mě osobně to nejdůležitější a tím je zcela nekuřácká místnost. Obsluha funguje, vše šlape a já sem chodím rád utratit své peníze. Doporučuji.

  Tomáš Darce Orliczek, Zomato